
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 із сонячним фільтром (4790907)
- В наявності
- Код: 930860
33 039 ₴
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 із сонячним фільтром (4790907) чудово підходить для астрономів-початківців і забезпечує захопливі нічні спостереження. Завдяки апертурі 90 мм він пропонує виняткову деталізацію місячних кратерів, кілець Сатурна, Великої червоної плями Юпітера. До комплекту входить високоякісний сонячний фільтр для безпечного спостереження за сонцем.
Телескоп обладнаний екваторіальним монтуванням із тонким регулюванням за обома осями, стабільним штативом із неіржавкої сталі й адаптером для смартфона. Телескоп легко налаштувати та використовувати, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче досліджувати космос.
Особливості:
- Рефракторний телескоп.
- Для нічних і сонячних спостережень.
- Оптичний видошукач — 6 x 30.
- Діагональне дзеркало 31,7 мм (1,25").
- Адаптер для смартфона забезпечує зручну навігацію зоряним небом із вбудованим тримачем для камери.
- Регульований за висотою штатив виготовлений з алюмінію, що неабияк полегшує його транспортування.
- Стабільне екваторіальне монтування EQ4 з тонким регулюванням за обома осями.
- Рівень горизонтального вирівнювання.
- Регульований за висотою штатив із неіржавкої сталі.
- Шкала висоти полюса для встановлення широти.
- Градовані кругові шкали для полегшення пошуку об'єктів за допомогою зоряного атласу або планетарного програмного забезпечення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 33 039 ₴



